THE BEST

Szkoła pływania i Rehabilitacja

Z wielką przyjemnością pragniemy wszystkich Państwa powitać w naszym serwisie internetowym!

W naszej firmie pracują najlepsi instruktorzy, którzy chętnie służą Państwu i Państwa dzieciom pomocą.

Staramy się, aby zaawansowanie zajęć było dostosowane do wymagań i celów każdego klienta indywidualnie.

Tomasz Baliczek jest absolwentem AWF-u Kraków ( kierunek rehabilitacja ruchowa) Studia podyplomowe ukończył na AWF Katowice. Posiada uprawnienia sędziego pływackiego II stopnia oraz instruktora pływania. Animator sportu osób niepełnosprawnych.

Kinga Sadowy sędzia pływania II klasy, instruktor pływania, sternik łodzi motorowodnych, ratownik WOPR. Pływa od czwartego roku życia. W latach 2009-2016 jako zawodniczka Klubu STP Nowy Sącz uczestniczyła w wielu zawodach pływackich, w których zajmowała liczne miejsca na podium. Specjalizuje się w stylu grzbietowym, w którym co roku zdobywała m.in Mistrzostwa Nowego Sącza w wymienionym wyżej stylu. Studentka 3 roku Informatyki na Politechnice Krakowskiej.

Julia Baliczek jest instruktorem pływania, sędzią pływania II klasy. To była zawodniczka pływania, pływająca od trzeciego roku życia, specjalizująca się w stylu motylkowym. Wielokrotna mistrzyni Nowego Sącza w tym stylu. Studentka dietetyki i kosmetologii.

Pływanie to nie tylko indywidualny sport, w którym chodzi o rywalizację. To również szansa na poprawienie sprawności ogólnej, kondycji, a w szczególności sylwetki.

Magdalena Baliczek magister fizjoterapii, specjalizuje się w  gimnastyce rehabilitacyjnej, zdrowy kręgosłup, fitness dla seniorów, zajęcia na sali gimnastycznej oraz w terenie Nordick Walking.

Marcin Żuchowicz

Marcin Żuchowicz Instruktor pływania, narciarstwa zjazdowego, a także terapeuta SPA. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu oraz Uniwersytetu Rzeszowskiego, kierunek Wychowanie Fizyczne z odnową biologiczną. Nauczyciel wychowania fizycznego.

Firma "TB" i szkoła pływania The Best działa na nowosądeckim rynku od 2004 roku.

Dzięki szerokiemu zakresowi usług staramy się trafiać do większego grona odbiorców. Od 18 lat prowadzimy ze świetnym skutkiem zajęcia z pływania, począwszy od nauki po doskonalenie.

• Szkoła pływania
  • Rehabilitacja w wodzie
  • Suplementacja

Dowodzą tego nie tylko zdobyte w tym kierunku wykształcenie, ale także recenzje zadowolonych klientów. Zajmujemy się też pomocą w odchudzaniu poprzez dobór diety, odpowiedniego treningu oraz suplementacji.

Napisz do mnie